Top.Mail.Ru
image slide 1

אנחנו דואגים לזכויות שלכם בבית המשפט-
הסירו דאגה מליבכם!

משרד עו"ד ישר יעקובי נמצא במקום מוביל בדירוג משרדי עו"ד היוקרתי של Dun&Bradstreet

 לייעוץ משפטי חינם

רשלנות רפואית

בתחומים כמו מעקב הריון ולידה, רפואה אסתטית וכירורגיה פלסטית, רפואת שיניים ועוד.

תאונות אישיות

תאונות במקומות ציבוריים. תאונה בעקבות תקיפת בעלי חיים.

תאונות עבודה ומחלות מקצוע:

תאונות עבודה - פגיעות במקום העבודה, בדרך לעבודה או ממנה

מחלות מקצוע

מחלות שנגרמו כתוצאה מעבודה

תאונות דרכים

פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים

תאונות ילדים ונוער

תאונה במקום ציבורי או בשטח פרטי

ההתמחות שלנו
רשלנות רפואית

כבר מעל 20 שנים אנחנו דואגים לאינטרסים שלכם. המשרד שלנו דורג בין המובילים על ידי חברת Dun&Bradstreet הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין ישר יעקובי מתמחה בייצוג הן בדין פלילי, והן בדין האזרחי.

המקצועיות שלנו נובעת מכך, שכל עורכי הדין במשרדנו עוסקים בתחום המומחיות שלהם בלבד – דבר המאפשר לנו למצוא פתרונות יצירתיים ויעילים גם לסוגיות המורכבות ביותר. בכל אחת מהמחלקות שלנו מועסקים עורכי דין בעלי ניסיון רב שנים בתחום רלוונטי.

משרדנו מעניק שירות משפטי בארבע שפות: עברית, רוסית, ערבית ואנגלית.

למידע נוסף וקבלת ייעוץ עו"ד

מתחייבים ליצור איתך קשר בהקדם

  בתקופת פעילות המשרד הגשנו מאות תביעות עבור לקוחות שלנו, מתוכם מעל 80% מהלקוחות מגיעים אלינו בעקבות המלצות מפה לאוזן. יש לנו את כל מה שדרוש כדי להגן על האינטרסים שלכם.

  מרבית הפניות אלינו בעקבות רשלנות רפואית נעשות כתוצאה ממתן שירות רפואי לקוי בתחומים כמו מיילדות וגינקולוגיה, רפואת שיניים, כירורגיה פלסטית ורפואת עיניים.

  פעמים רבות, אנשים שנקלעים למצב כזה לא יודעים למי לפנות, כדי לקבל פיצויים על הנזק שנגרם להם.

  • 2

   אמינות ומסירות

   הלקוחות שלנו מקבלים עדכונים שוטפים על התיקים שלהם

  • 1

   ניסיון מעל 20 שנים

   מאות לקוחות וטיפול בתיקים מורכבים ביותר

  • 4

   הצלחה מוכחת

   כל עו"ד בצוות המקצועי שלנו מתהדר ברשימה ארוכה של זכיות בתיקים.

  • 3

   שקיפות וכנות

   אנחנו לא נותנים הבטחות שלא נוכל לקיים

  הייחודיות
  שלנו

  שיתוף פעולה עם מומחים הטובים ביותר בארץ בתחומי רפואה שונים למתן חוו"ד.

   לקבלת ייעוץ משפטי
  אודותנו בתקשורת

  גם במצבים המורכבים ביותר אנחנו נעניק שירות משפטי מקצועי שיסייע לכם בפתרון הבעיה.

  תביעה על סך 5 מיליון ₪ בגין רשלנות רפואית

  מה הפיצויים המגיעים לך?

  אחד הסוגים הנפוצים ביותר של תאונות עבודה אלה תאונות עבודה באתרי בנייה. באחד המקרים התובע נכנס לחדר לא מואר בקומת קרקע של בניין ונפל לפיר בגובה של 7 מטר, המיועד להתקנת קולטי אדים וצנרת מזגנים. בית המשפט קבע: פיצויים לתובע בגובה 1,573,154 ₪.

  אפילו ביצוע מטלות הכי פשוטות במקום עבודה צריך להתבצע בסביבה נוחה ובטוחה, אחרת המעסיק ייאלץ לשלם. כך, התובע, שהחל לעבוד בתור עוזר טבח, שבמסגרת התפקיד שלו היה אחראי על חיתוך סלטים והכנת שיפודי שווארמה, החליק על הרצפה באמצע העבודה תוך שהוא מחזיק בידו סכין ונפצע פציעה משמעותית. לאחר מכן הוא פנה לבית חולים בחדרה שם קיבל טיפול ראשוני ואושפז ל-3 ימים.

  גבר פנה לעורך דין בעקבות פציעה בגב. התברר שבמסגרת עבודתו הוא נדרש להרים סליל חשמלי כבד במשקל 250 ק"ג יחד עם עוד 3 עובדים. בית המשפט בירושלים קבע שהעברה של משא כבד כל כך, גם אם מתבצע על ידי 4 עובדים בו-זמנית, מגבירה סיכון במקום העבודה ולכן על המעסיק ליטול אמצעי זהירות נדרשים. בית המשפט קבע לטובת התובע פיצויים בגובה 323,000 ₪.

  שאלות ותשובות

  לפני הפנייה לעורך דין רבים מעוניינים להבין האם הם עומדים בקריטריונים מבחינת הגשת התביעה. המומחים שלנו הכינו במיוחד עבורכם תשובות לשאלות נפוצות בהן עוסק המשרד שלנו.

  הגשת תביעת רשלנות רפואית

  בתביעת רשלנות רפואית, ניתן לתבוע כל מטפל רפואי שטיפל במטופל שנפגע (כגון: רופא, מרדים, אחות, רוקח וכד').

  כמו כן, ניתן לתבוע את המוסד הרפואי שבו עובד המטפל (כגון: בית חולים, קופת חולים וכד'). למוסד הרפואי יש אחריות למעשיו ומחדליו של הרופא (במסגרת אחריות שילוחית של המוסד הרפואי, כמעביד של הרופא).

  בית החולים חב אחריות ישירה כלפי החולים המאושפזים בו, ובנוסף, הוא חב באחריות שילוחית, כמעביד של הרופא. הנהלת בית החולים אחראית לכל מעשה רשלני שנעשה בגדר הטיפול הניתן לחולה ע"י בית החולים.


  Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/landyasharlawco/public_html/wp-content/themes/lawyer/home_he.php on line 322
  יצירת קשר עם עו"ד
  image יצירת קשר עם עו

  יצירת קשר עם עו"ד עו"ד ישר יעקובי לאורך השנים נמצא במקומות מובילים בדירוג היוקרתי של חברת Dun&Bradstreet. בעל ניסיון בניהול תיקים בבית המשפט העליון, בית המשפט המחוזי, בית משפט השלום, בית משפט צבאי, ועדות רפואיות ורשויות אחרות.

  Tel: 03-6914004

  שדרות שאול המלך 35, "בית אמריקה", תל אביב. המשרד ממוקם מול בתי משפט מחוזי ושלום בתל אביב

  yashar@yashar-law.co.il

  " אם אתם זקוקים לייעוץ או עצה כיצד לפעול במצבים של פיצויים בעקבות נזק בריאותי, תאונות אישיות או תאונות עבודה, במקרים של רשלנות רפואית – השאירו פרטים או צרו קשר בטלפון

  הניסיון המוכח שלנו, היכרות מעמיקה עם כל הדקויות של החוק מאפשרים לנו להגיע לתוצאות מרשימות גם בטיפול בתיקים המורכבים ביותר.
  צרו איתנו קשר